אודותיי

נולדתי לפני 43 שנים עם תחושה עמוקה שיש לי ייעוד ותפקיד. בילדותי שוטטתי בעולם הרוח, מעט מאוד נוכחת בגוף. ישבתי על גגות בניינים וצמרות עצים – קרוב למלאכים, רחוק מבני אדם… 
הגובה, החיבור לגורמי שמיים, תחושת הטבע הפתוח והניתוק מאנשים העניקו לי את המרחב הנפשי והשקט להם נזקקתי, והעצים – הם נטעו בי את כל השאר…
את הכוחות המופלאים לעמוד, את היציבות האיתנה ואת היכולת לצעוד.

הבאת שלושת ילדיי לעולם היה הדבר המרגש והמופלא ביותר, אך בד בבד חשתי מסוגרת, מפוזרת וחסרת יכולת מינימלית לתפקד כאמא.
צומת דרכים סבוך זה, הדגיש בפניי כי הרגישות והקשיים אותם אני חווה הם מקור המשתוקק לריפוי. התחלתי לחקור את עצמי ובעקבות זה לקרוא ספרים בנושאים: הפרעות קשב וריכוז בקרב מבוגרים, רגישות יתר ועודף גירויים, הם היוו נקודת מפנה משמעותית בחיי. גיליתי שהרגישות וה”הפרעות” שלי הם בעצם המתנה הגדולה ביותר שיכולתי לקבל. למדתי על העוצמה שיש ברגישות ועל ההשראה שיש ב”הפרעה” וכמה כוח אני אוצרת בתוכי. הידיעה הזו ריגשה ושירתה אותי, נאחזתי בה בכל הכוח ווהיא זו שהחזירה אלי את ההכרה בערך , ההתפעמות ממי שאני ואת הרצון להעצים את עצמי על מנת להעצים את האחרים.
אז…. החל המסע שלי חזרה הביתה.

החשיפה לסמלים גיאומטריים פתחה בפני כלי עוצמתי לריפוי, חשתי כיצד נפשי מפלסת את דרכה ומשתרשת לתוך התהליך והתחלתי לצייר מנדלות ככלי טיפול בעצמי. מיום ליום הרגשתי איך כוחה של המנדלה מעצימה בי התבוננות פנימית, איזון, התחדשות, שקט נפשי, יכולת הקשבה וריכוז, תחושת ערך וביטחון עצמי. 

תוך כמה חודשים בודדים נוכחתי לדעת – נולדתי מחדש !

הידיעה על כוחה של צורה להשפיע על אדם ועל מרחב התרחבה בי והחזון שליהחל להתבהר. הרצון הלך והתעצם להעביר תודעה חדשה דרך צורות גיאומטריות ובכך להשפיע על המרחב ועל האנשים שנמצאים באותו המרחב. הצרות הגיעו דרכי ומצאו את דרכן לייעודן , כל אחת מהן הביאה אימה אנרגיה אחרת המבקשת להדהד עצמה על החלל אליו הגיעה.

בשנים האחרונות פיתחתי שיטה הנקראת “ציור באור” שהיא בעצם כלי להעצמה וחיבור למהות ומשמעות דרך ציור גיאומטריות. “ציור באור” הוא תולדה של העשייה האומנותית והמחקר שלי בנושא מנדלות ככלי אומנותי מרפא. 

כיום אני מלמדת את השיטה שלי גם בבתי ספר ובסדנאות שאני עורכת בכל רחבי הארץ.

×
Product added to cart

No products in the cart.